Numer zawodnika: | 4128 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1970 |
Przynależność klubowa: | LKS „Orawa” Jabłonka |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 6710 |
Numer licencji okres.: | 10003 |
Data wydania: | 18.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-02 19:00 ⇨ 2023-11-16 19:00 30. LKS Orawa Jabłonka - KS Gorce Nowy Targ III 14:0 |
|||||||
11 | A | GIL Witold | Y | ŻÓŁTEK Daniel | 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-30 19:00 56. LKS Orawa Jabłonka - Power Rangers Czarny Dunajec 12:2 |
|||||||
4 | D | GIL Witold | Z | PSHENOV Viktor | 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) | ||
9 | D | GIL Witold | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-04 19:00 58. MKS Halniak Maków Podh. I - LKS Orawa Jabłonka 1:13 |
|||||||
4 | D | GRAF Klaudia | Z | GIL Witold | 0:3 (2:11, 2:11, 8:11) | ||
10 | C | RYPEL Mikołaj | Z | GIL Witold | 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
13 | B | LENART Dorota | Z | GIL Witold | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-09 17:30 ⇨ 2023-12-07 17:30 42. UKS Metalka Nowy Targ - LKS Orawa Jabłonka 5:9 |
|||||||
14 | D | DŁUGOPOLSKI Antoni | X | GIL Witold | 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-21 19:00 69. LKS Orawa Jabłonka - UKS Orły Zakopane 14:0 |
|||||||
8 | B | GIL Witold | W | MOTYKA Janusz | 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) | ||
13 | B | GIL Witold | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 73. LKS Victoria Nidek III - LKS Orawa Jabłonka 4:10 |
|||||||
4 | D | SZEMIK Krzysztof | Z | GIL Witold | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
5 | A |
GAŁUSZKA Jan HOLCMAN Eryk |
W |
PRACHARCZYK Krystian GIL Witold |
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) | ||
10 | C | WĘGLARZ Patryk | Z | GIL Witold | 2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 9:11) | ||
13 | B | GAŁUSZKA Jan | Z | GIL Witold | 3:1 (11:6, 11:9, 16:18, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-25 19:00 82. LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek IV 14:0 |
|||||||
12 | C | GIL Witold | W | WRÓBEL Dominik | 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 88. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Orawa Jabłonka 2:12 |
|||||||
7 | A | LICHAŃSKI Michał | X | GIL Witold | 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 7:11) | ||
14 | D | BOBAK Piotr | X | GIL Witold | 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 4:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 19:00 92. LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek III 13:1 |
|||||||
2 | B | GIL Witold | X | HOLCMAN Eryk | 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) | ||
6 | B |
PRACHARCZYK Krystian GIL Witold |
X |
SZEMIK Krzysztof GAŁUSZKA Jan |
3:0 (11:9, 11:8, 13:11) | ||
8 | B | GIL Witold | W | GAŁUSZKA Jan | 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) | ||
13 | B | GIL Witold | Z | SZEMIK Krzysztof | 3:2 (10:12, 11:5, 11:13, 11:5, 11:9) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
329 | BOBAK Piotr | 1978 |
3993 | BODZIONY Grzegorz | 1994 |
3572 | DŁUGOPOLSKI Antoni | 2003 |
2151 | GAŁUSZKA Jan | 2009 |
103 | GRAF Klaudia | 1998 |
3415 | HOLCMAN Eryk | 2007 |
3735 | LENART Dorota | 1990 |
3626 | LICHAŃSKI Michał | 2006 |
2904 | MOTYKA Janusz | 1972 |
2610 | PSHENOV Viktor | 1986 |
589 | RYPEL Mikołaj | 1999 |
1258 | SZEMIK Krzysztof | 1976 |
1804 | WĘGLARZ Patryk | 1988 |
2905 | WOJAS Wojciech | 1975 |
3059 | WRÓBEL Dominik | 1981 |
2511 | ŻÓŁTEK Daniel | 2009 |