Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | LKS „Victoria” Nidek |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1986 |
Przynależność klubowa: | LKS „Victoria” Nidek |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-24 18:00 22. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek IV 12:2 |
|||||||
6 | B | KOLASA Iwona KORCZAK Natasza |
X | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
3:0 (13:11, 11:8, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00 35. LKS Victoria Nidek IV - KTS Victoria Spytkowice II 9:5 |
|||||||
6 | B | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
X | PIETRAŃCZYK Jacek LICHAŃSKI Michał |
3:2 (10:12, 13:11, 10:12, 11:8, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-06 19:00 37. MKS Halniak Maków Podh. II - LKS Victoria Nidek IV 7:7 |
|||||||
6 | B | KUTEK Patrycja RYMARCZYK Łukasz |
X | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
3:2 (11:9, 9:11, 16:14, 5:11, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 ⇨ 2023-12-08 19:00 61. LKS Victoria Nidek IV - KS Backhand Andrychów 3:11 |
|||||||
5 | A | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
W | OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2024-01-03 18:00 52. KS Turbacz Mszana Dolna - LKS Victoria Nidek IV 11:3 |
|||||||
5 | A | PITALA Stanisław MIŚKOWIEC Jerzy |
W | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
3:0 (11:4, 11:5, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2024-01-05 18:00 67. KS Gorce Nowy Targ III - LKS Victoria Nidek IV 5:9 |
|||||||
6 | B | KLAG Franciszek ŻÓŁTEK Daniel |
X | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 ⇨ 2024-01-19 19:00 74. LKS Victoria Nidek IV - UKS Metalka Nowy Targ 6:8 |
|||||||
6 | B | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
X | WOLSKI Tomasz DŁUGOPOLSKI Antoni |
0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-25 19:00 82. LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek IV 14:0 |
|||||||
5 | A | KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
W | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-31 19:00 87. LKS Victoria Nidek IV - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4 |
|||||||
6 | B | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
X | PSHENOV Viktor WINIARSKI Adam |
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 19:00 ⇨ 2024-04-05 19:00 116. LKS Victoria Nidek IV - KS Gorce Nowy Targ III 10:4 |
|||||||
6 | B | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
X | MARDUŁA Michał ANTOSZEK Kamil |
3:0 (11:2, 11:3, 11:8) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-26 18:00 128. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Victoria Nidek IV 7:7 |
|||||||
6 | B | BOBAK Piotr KAJFASZ Bogdan |
X | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-05 18:00 ⇨ 2024-04-29 18:00 122. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek IV 4:10 |
|||||||
6 | B | PSHENOV Viktor WINIARSKI Adam |
X | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
3:2 (11:5, 11:8, 6:11, 7:11, 11:3) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-05-10 19:00 133. LKS Victoria Nidek IV - MKS Halniak Maków Podh. I 11:3 |
|||||||
6 | B | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
X | DZIAŁEK Patrycja CZUBIN Tomasz |
3:0 (11:8, 11:8, 11:2) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-16 18:00 ⇨ 2024-05-16 18:00 126. UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek IV 2:12 |
|||||||
6 | B | MOTYKA Janusz CHRZANOWSKI Piotr |
X | PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:5, 5:11) |