Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2012 |
Przynależność klubowa: | KS Olesno |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2012 |
Przynależność klubowa: | KS Olesno |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 19:00 ⇨ 2023-09-21 19:00 5. UKS Jordan Zakliczyn II - KS Villa Verde Olesno V 14:0 |
|||||||
5 | A | KRAKOWSKI Sebastian SIKOŃ Jakub |
W | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 11. KS Villa Verde Olesno V - KS Villa Verde Olesno IV 0:14 |
|||||||
6 | B | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
X | DROŻDŻ Jarosław KUCHARSKI Michał |
0:3 (2:11, 5:11, 7:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-24 16:30 30. KS Villa Verde Olesno V - KS Villa Verde Olesno VI 0:14 |
|||||||
5 | A | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W | LIS Roksana ŚWIĄTEK Emilia |
1:3 (2:11, 4:11, 11:5, 10:12) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-26 16:30 24. KS Villa Verde Olesno V - UKS Królewski Biecz 4:10 |
|||||||
6 | B | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
X | CHMAJ Jerzy WSZOŁEK Tomasz |
3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 35. TG Sokół Brzesko II - KS Villa Verde Olesno V 13:1 |
|||||||
5 | A | DĄBROWA Bolesław PIĘKOSZ Wacław |
W | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:5, 13:11, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-30 18:00 43. LZS Solidarni Mędrzechów II - KS Villa Verde Olesno V 14:0 |
|||||||
6 | B | RUSEK Andrzej TOBIASZ Andrzej |
X | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 50. KS Villa Verde Olesno V - UKS Fortem Pawęzów II 5:9 |
|||||||
5 | A | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W | PUZIO Grzegorz KONDAL Mateusz |
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 57. UKS Sokół Żabno II - KS Villa Verde Olesno V 13:1 |
|||||||
6 | B | MILÓWKA Emilia HOŁDA Dominik |
X | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:9) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 11:00 ⇨ 2024-01-18 16:00 64. KS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13 |
|||||||
5 | A | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W | SZMYD Zygmunt WŁODEK Karol |
2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:5, 8:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 82. UKS Królewski Biecz - KS Villa Verde Olesno V 9:5 |
|||||||
6 | B | FURMANEK Mariusz CHMAJ Jerzy |
X | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
0:3 (11:13, 9:11, 6:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-03 17:00 88. MKS Tarnovia Tarnów - KS Villa Verde Olesno V 14:0 |
|||||||
5 | A | HABA Oliwia HABA Klaudia |
W | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:2 (11:5, 9:11, 11:4, 9:11, 12:10) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-26 18:00 ⇨ 2024-04-25 18:00 91. KS Villa Verde Olesno V - UKS Sokół Żabno II 4:10 |
|||||||
6 | B | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
X | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 11:00 ⇨ 2024-05-08 18:00 94. UKS Fortem Pawęzów II - KS Villa Verde Olesno V 8:6 |
|||||||
6 | B | PUZIO Grzegorz KIEĆ Jakub |
X | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 9:11) |