Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1979 |
Przynależność klubowa: | LKS „Kłos” Olkusz |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | LKS „Kłos” Olkusz |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-26 19:30 6. LKS Kłos Olkusz II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
6 | B | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
X | ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
3:1 (13:11, 11:6, 9:11, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-15 15:00 24. KS Rockets Wiśniowa - LKS Kłos Olkusz II 5:9 |
|||||||
6 | B | KUCHNIA Andrzej MUTA Michał |
X | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
0:3 (3:11, 3:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-24 19:30 32. LKS Kłos Olkusz II - Dorbud Gryf Gdów II 14:0 |
|||||||
6 | B | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
X | GŁUCH Jakub GŁUCH Grzegorz |
3:0 (11:4, 11:4, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-07 19:45 45. LKS Kłos Olkusz II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
5 | A | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
W | KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
0:3 (9:11, 7:11, 10:12) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-17 18:00 54. PKS Porta Kraków - LKS Kłos Olkusz II 14:0 |
|||||||
5 | A | DZIAŁEK Mateusz NOWICKI Marek |
W | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-28 19:45 58. LKS Kłos Olkusz II - LKS Polonia Wilczkowice II 14:0 |
|||||||
6 | B | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
X | GARBACKI Andrzej BRAK Andrzej |
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-20 18:00 ⇨ 2024-01-17 19:00 84. KS Bronowianka Kraków III - LKS Kłos Olkusz II 0:14 walkower |
|||||||
5 | A | GAJ Milena PILCH Mikołaj |
W | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:5, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-23 19:45 98. LKS Kłos Olkusz II - Podwawelski Kraków IV 6:8 |
|||||||
5 | A | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
W | GIEROŃ Bartosz ARORA Arpit |
2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 3:11, 10:12) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-19 19:30 131. LKS Kłos Olkusz II - TKKF Top Spin Kraków 7:7 |
|||||||
6 | B | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
X | WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
1:3 (11:9, 11:13, 1:11, 3:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-09 19:30 139. LKS Kłos Olkusz II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 7:7 |
|||||||
6 | B | CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
X | NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
3:0 (11:9, 11:8, 18:16) |