Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2005 |
Przynależność klubowa: | KS „Bronowianka” Kraków |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | KS „Bronowianka” Kraków |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 6. KS Bronowianka Kraków II - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
6 | B | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X | PIEKARCZYK Michał GAJDA Rafał |
3:1 (2:11, 11:8, 11:6, 12:10) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 16:00 11. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Bronowianka Kraków II 12:2 |
|||||||
5 | A | BOLSĘGA Paweł KAIM Adrian |
W | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 22. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
5 | A | KOŁOS Arkadiusz TURECKI Kacper |
W | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 28. KS Bronowianka Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
6 | B | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X | KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 15:13, 12:14) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 17:00 31. LZS Solidarni Mędrzechów - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
6 | B | TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
X | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (11:8, 11:5, 7:11, 9:11, 3:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
5 | A | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
W | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 38. KS Bronowianka Kraków II - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
6 | B | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X | KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
3:2 (11:5, 12:10, 3:11, 7:11, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 59. TKS Opoka Trzebinia - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
6 | B | KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 11:2, 1:11) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-03-09 16:00 84. KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (6:11, 10:12, 11:6, 11:6, 12:10) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 85. UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
6 | B | KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
X | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) |