Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1976 |
Przynależność klubowa: | KS „Jordan” Kraków |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1973 |
Przynależność klubowa: | KS „Jordan” Kraków |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 18:00 10. KS Jordan Kraków - KS Bronowianka Kraków III 5:9 |
|||||||
5 | A | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W | PILCH Mikołaj PROTSENKO Tymofii |
3:2 (11:6, 10:12, 5:11, 11:6, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:00 49. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - KS Jordan Kraków 8:6 |
|||||||
5 | A | NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
W | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-22 18:30 ⇨ 2023-11-10 18:30 34. Podwawelski Kraków V - KS Jordan Kraków 4:10 |
|||||||
6 | B | ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
2:3 (12:10, 14:12, 11:13, 12:14, 5:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:00 63. KS Jordan Kraków - KS Rockets Wiśniowa 7:7 |
|||||||
6 | B | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
X | TABOR Janusz STALMACH Zbigniew |
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 18:00 76. KS Jordan Kraków - MKS Centrum Kraków III 6:8 |
|||||||
5 | A | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W | MAJDAK Rafał CHROMIŃSKA Ewelina |
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:13) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2023-12-18 18:30 64. Dorbud Gryf Gdów II - KS Jordan Kraków 2:12 |
|||||||
6 | B | ŁAKOMY Maja GŁUCH Jakub |
X | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
0:3 (3:11, 8:11, 4:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-19 19:00 94. LKS Polonia Wilczkowice II - KS Jordan Kraków 3:11 |
|||||||
6 | B | WIDEŁKA Mirosław BRAK Andrzej |
X | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-28 18:00 102. KS Jordan Kraków - TKKF Top Spin Kraków 7:7 |
|||||||
5 | A | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W | WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 7:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-03 18:00 130. KS Jordan Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
5 | A | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W | MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-24 18:30 138. Podwawelski Kraków IV - KS Jordan Kraków 10:4 |
|||||||
6 | B | SOBUCKI Mateusz SMĘTOCH Michał |
X | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
0:3 (8:11, 6:11, 6:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-07 18:00 141. KS Jordan Kraków - Podwawelski Kraków V 8:6 |
|||||||
6 | B | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
X | KOSIŃSKI Mateusz ŁATA Przemysław |
3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 11:8) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 21. | 2024-04-28 09:00 148. TKKF Top Spin Kraków - KS Jordan Kraków 12:2 |
|||||||
5 | A | BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
W | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:9, 11:7) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-04-14 18:00 ⇨ 2024-05-05 18:00 143. KS Jordan Kraków - LKS Kłos Olkusz II 7:7 |
|||||||
6 | B | URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
X | NATKANIEC Michał IMIELSKI Marcin |
3:2 (11:4, 9:11, 11:3, 6:11, 11:9) |